eksperymenty chemiczne i fizyczne dla dzieci Warka
DSC_6493-21
rysunek i malarstwo Warka crea-edu
zajęcia z rysunku i malarstwa dla dzieci Warka

O NAS

Prowadzimy kreatywne zajęcia dla dzieci i młodzieży od 4 do 18 roku życia. Pracujemy z dziećmi od 2012 roku. Stworzyliśmy pakiet autorskich tematów zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, dzięki któremu dzieci i młodzież uczą się rysować przestrzennie, malować wszystko co nas otacza, konstruować i programować roboty oraz wykonywać eksperymenty naukowe w sposób, który daje radość i zachęca do zdobywania wiedzy.

Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze pod okiem doświadczonych prowadzących. Nasze kursy wszechstronnie rozwijają i pozwalają twórczo podchodzić do różnego rodzaju zadań do rozwiązania. Poprzez inspirującą naukę pomagamy rozwinąć potencjał w zakresie twórczego myślenia, szukania i znajdowania nowych rozwiązań, wyobraźni przestrzennej, pracy w grupie itp.

OFERTA

Oferujemy zajęcia z rysunku i malarstwa, robotyki i programowania oraz plastyki sensorycznej dla dzieci i młodzieży. Wszystkie zajęcia są prowadzone w Warce.  Można zapisać się na zajęcia jednorazowe lub wykupić pakiet miesięczny.

Organizujemy również powyższe zajęcia w okolicznych szkołach i przedszkolach w ramach zajęć pozalekcyjnych. Jeśli nie ma nas jeszcze w Twojej szkole już dziś zaproś nas do swojej placówki lub przyjdź do nas.

rysunek i malarstwo Warka crea-edu

RYSUNEK I MALARSTWO

AKADEMIA MŁODYCH ARCHITEKTÓW, ARTYSTÓW I PROJEKTANTÓW

Kurs rysunku skupia się na rozwijaniu twórczej aktywności przy wykorzystaniu rozmaitych technik artystycznych. Uczymy rysowania przestrzennego, malarstwa, projektowania, modelowania, kompozycji graficznych, które mają na celu pobudzenie kreatywności!

robotyka i programowanie dla dzieci Lego Warka crea-edu

robotyka i programowanie

AKADEMIA MŁODYCH INŻYNIERÓW

Na warsztatach młodzi inżynierowie konstruują, budują programują i wprawiają w ruch roboty wykorzystując zaawansowane zestawy klocków Lego® Education.

eksperymenty naukowe Warka crea-edu

eksperymenty naukowe

AKADEMIA MAŁYCH NAUKOWCÓW

Pokazy naukowe „Mały Einstein”
przeniosą dzieci do niezwykłego świata nauki, w którym poznają sekrety i ciekawostki otaczającego nas świata. Dzieci przekonają się, że nauka to fantastyczna zabawa, a odkrywanie świata może być niezapomnianą przygodą.

rysunek i malarstwo Warka crea-edu

AKADEMIA RYSUNKU I MALARSTWA

zajęcia z rysunku i malarstwa dla dzieci Warka

Rysunek przestrzenny

rysunek i malarstwo Warka crea-edu

Malarstwo

zajęcia z rysunku i malarstwa dla dzieci Warka

Martwa natura

zajęcia z rysunku i malarstwa dla dzieci Warka

Projektowanie

Kurs rysunku „Akademia młodych architektów, artystów i projektantów” przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży 7-18 lat. Obejmuje naukę od podstaw i nie tylko. Na zajęciach uczymy rysowania przestrzennego, malarstwa, rzeźby, projektowania, modelowania, kompozycji graficznych, projektowania z wykorzystaniem druku 3D. W zależności od Twojego poziomu zaawansowania dobierzemy właściwe zadania i ćwiczenia. 

Wszystkie oferowane lekcje rozwijają wyobraźnię, zapoznają z zasadami kompozycji, uczą proporcji i konstruowania przedmiotów codziennego użytku, rozwijają zdolność obserwacji i analizy, usprawniają tzw. motorykę małą ruchu palców i dłoni, zapoznają z technikami artystycznymi takimi jak: ołówek, kredka, węgiel, farby oraz długopis do modelowania 3D.

Zajęcia przygotowują także młodzież do egzaminów praktycznych do liceów plastycznych i na studia wyższe takie jak: Akademia Sztuk Pięknych, Politechnika Warszawska wydział Architektury i Urbanistyki, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Architektura Krajobrazu SGGW i inne.
W okresie letnim zajęcia prowadzone są w plenerze na powietrzu w bliskości natury i architektury.

CEL ZAJĘĆ:

 • Rozwijanie osobowości
 • Poznanie zasad kompozycji
 • Nauka proporcji i konstruowania przedmiotów codziennego użytku i innych
 • Usprawnienie tzw. motorykę małą ruchu palców i dłoni
 • Pobudzenie i rozwijanie wyobraźni
 • Rozwijanie zdolności obserwacji i analizy
 • Zapoznanie z technikami artystycznymi takimi jak: ołówek, kredka, węgiel, pastel, tusz, farby oraz plastelina, glina oraz długopis do rysunku 3D.

Prowadzimy zajęcia stacjonarne w Warce i w okolicznych szkołach, jeśli nie ma nas jeszcze w Twojej placówce, możesz nas zaprosić!

 • rysowanie
 • malowanie
 • perspektywa
 • nauka kompozycji
 • Grupy: 8 -12 osób

Czas zajęć: Grupa I – 1,5h, grupa II 2h. Kurs prowadzony przez cały rok szkolny.

Płatność za zajęcia jednorazowa lub miesięczna

 • Grupa I: wiek 7-10
 • Grupa II: wiek 11+

Tematy: geometria, podstawy
projektowania, budowle,
postacie, martwa natura,
wnętrza, portrety, zwierzęta,
itp.

Materiały wliczone w cenę
– papier,ołówki, kredki,
farby itd.

robotyka i programowanie dla dzieci Lego Warka crea-edu

ROBOTYKA I PROGRAMOWANIE

zajęcia z programowania dla dzieci Warka

Roboty są wyposażone w silniki, czujniki ruchu, dotyku, koloru- sterowane programem.

robotyka i programowanie Warka crea-edu

Zajęcia dostosowane do każdego wieku. 

robotyka i programowanie Warka crea-edu

Przez zabawę uczymy elementów fizyki, mechaniki,
automatyki i informatyki.

Blok zajęć z robotyki „Akademia młodych inżynierów” dla dzieci 6-10 lat to doskonała okazja do rozwinięcia kompetencji informatycznych i technicznych. Młodzi konstruktorzy w oparciu o zestawy Lego® Education WeDo 2.0, poznają elementy fizyki, mechaniki, automatyki i informatyki, ale także uczą się języka angielskiego. Urozmaiceniem zajęć i wstępem do zaawansowanego programowania są dodatkowo w ramach cyklu  zajęcia z Lego Boost, Lego Mindstorms i zajęcia z dronami.

CEL ZAJĘĆ:

 • Nauka konstruowania i programowania robotów
 • Nauka logicznego i samodzielnego myślenia, pracy w grupie, dochodzenia do rozwiązań, cierpliwości
 • Usprawnienie tzw. motoryki małej ruchu palców i dłoni
 • Angażowanie i motywowanie dzieci do poznawania zagadnień związanych z naukami ścisłymi jak fizyka, automatyka, informatyka, mechanika, biologia
 • Rozwijanie zdolności zadawania pytań i rozwiązywania problemów, analizy i interpretacji danych, tworzenia argumentów opartych na faktach oraz przekazywania informacji
 • Kreatywne wykorzystywanie możliwości jakie dają nowoczesne technologie
 • Dobra zabawa poprzez naukę

Prowadzimy zajęcia stacjonarne w Warce i w okolicznych szkołach, jeśli nie ma nas jeszcze w Twojej placówce, możesz nas zaprosić!

 • konstruowanie
 • programowanie
 • automatyka
 • logika
 • Grupy: 8 -12 osób

Czas zajęć: 1,5 h, kurs prowadzony przez cały rok szkolny

Płatność jednorazowa lub miesięczna
 • Grupa: 7-10 lat

Na 2 dzieci przypada
1 zestaw Lego i 1 tablet

W ciągu roku szkolnego dzieci
poznają około 200 słów w języku
angielskim 

eksperymenty naukowe Warka crea-edu

EKSPERYMENTY NAUKOWE

eksperymenty naukowe Warka crea-edu

pokazy naukowe

eksperymenty naukowe Warka crea-edu

eksperymenty chemiczne

eksperymenty naukowe Warka crea-edu

eksperymenty fizyczne

eksperymenty naukowe Warka crea-edu

nauka poprzez zabawę

Pokazy naukowe „Akademia małych naukowców” przeniosą dzieci do niezwykłej krainy nauki, w której poznają sekrety i ciekawostki otaczającego nas świata co  będzie wywierało chęci do nauki i pogłębiania wiedzy. Dzieci przekonają się, że nauka to fantastyczna zabawa, a odkrywanie świata może być niezapomnianą przygodą.

Zajęcia „Mały Einstein” prowadzone są dla dzieci 4-9 lat. Pakiet zajęć autorskich przygotowany przez CREAtywnych instruktorów oparty o rozmaite eksperymenty fizyczne i chemiczne łączy naukę i ciekawostki z dziedziny nauk ścisłych. Poprzez świetną zabawę dzieci uczą się uważnej obserwacji, logicznego myślenia, zdobywają wiedzę i poprawnie formułują wnioski z magicznych eksperymentów.

Na zajęciach dzieci zabawią się w detektywa, dotkną cieczy, która jest ciałem stałym, zobaczą właściwości produktu o temperaturze -78°C, przebiją balon, który nie pęka, zrobią wybuchający wulkan lub burzę w szklance wody i nie tylko.

CEL ZAJĘĆ:

 • Nauka przez zabawę
 • Rozwijanie zdolności obserwacji i analizy
 • Nauka logicznego myślenia
 • Wykorzystanie zdobytej wiedzy poprzez poprawne formułowanie wniosków z magicznych eksperymentów
 • Angażowanie i motywowanie dzieci do poznawania zagadnień związanych z naukami ścisłymi jak fizyka czy chemia

Prowadzimy zajęcia stacjonarne w Warce i w okolicznych szkołach, jeśli nie ma nas jeszcze w Twojej placówce, możesz nas zaprosić!

W roku szkolnym 2021/2022 zajęcia NIE ODBYWAJĄ SIĘ.

 • chemia i fizyka
 • magiczne eksperymenty
 • praca w grupie
 • logika
 • Grupy: 8 - 12 osób

Czas zajęć: 60 minut.
Kurs prowadzony przez cały
rok, zajęcia prowadzone co dwa tygodnia

Płatność miesięczna

 • Grupa: 4 - 9 lat

Praktyczny kurs z chemii, fizyki i biologii. Zajęcia oparte o nieskomplikowane i bezpieczne doświadczenia

Materiały wliczone w cenę

aktualności

ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022

Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny na zajęcia z rysunku i malarstwa oraz robotyki i programowania w Warce 🙂 Ruszamy od 3 września 2021. Rysunek i malarstwo – piątki 17:30-19:00 (klasy 1-3) – soboty godz. 9:00-10:30 (klasy 4-8) Robotyka i programowanie – soboty godz. 11:00-12:30 (klasy 1-4)Zapraszamy do zapisów telefonicznie

Czytaj więcej »

WAKACYJNY KURS MŁODEGO INŻYNIERA!

📣🏝 WAKACYJNY KURS MŁODEGO INŻYNIERA 👨‍💻👩‍💻 🔥🔥🔥Tego jeszcze nie było! 🔥🔥🔥 W te wakacje organizujemy kurs ciekawych zagadnień technicznych i programistycznych 💻🤖 W programie mamy zajęcia z robotyki, programowanie drona, tworzenie gier i avatarów oraz kosmiczne eksperymenty naukowe. Uczestnicy poznają programowanie w Scratch oparte o język angielski 🇬🇧, zbudują i

Czytaj więcej »

PRZYWRACAMY ZAJĘCIA OD CZERWCA W WARCE

Z wielką radością informujemy, iż od czerwca wznawiamy zajęcia stacjonarne w Warce zgodnie z wytycznymi MKiDN oraz GIS, dotyczącymi funkcjonowania domów, centrów i ośrodków kultury w obecnej sytuacji. 🙂 😍 Zajęcia stacjonarne będą przeprowadzane w soboty od 6 do 27 czerwca. Aby uniknąć mieszania się grup oraz rodziców:* 🤖 zajęcia z robotyki będą przeprowadzane

Czytaj więcej »
zajęcia edukacyjne Warka

NIE MA NAS W TWOJEJ SZKOLE?

ZAPROŚ NAS

LUB PRZYJDŹ DO NAS

Organizujemy zajęcia w okolicznych szkołach i przedszkolach w ramach zajęć pozalekcyjnych !!!

robotyka i programowanie Warka crea-edu
do 12 osób w grupie

Zapewniamy efektywną naukę i indywidualne podejście do każdego ucznia.

materiały w cenie
Wszystkie przybory rysunkowe i malarskie, sprzęty i urządzenia oraz materiały do eksperymentów dostarczamy na zajęcia bez dodatkowych opłat.
Jesteśmy na miejscu
Prowadzimy zajęcia stacjonarne w Warce oraz pozalekcyjne zajęcia w okolicznych szkołach.
robotyka i programowanie Warka crea-edu
Zniżki dla rodzeństwa i na pakiety
Oferujemy 5% zniżki dla rodzeństwa (zniżka na drugie dziecko) i 10% zniżki dla osób uczęszczających na więcej niż 1 pakiet oferowanych przez nas zajęć (zniżka na drugi pakiet).
"

„Chodzę na zajęcia i bardzo mi się podoba ,lubię plastykę więc jest super”

„Fajnie prowadzone, wszechstronne zajęcia. Jeśli tylko ktoś chce to naprawdę może sporo z nich wynieść 😉 „
„Szkoła dla osób które naprawdę chcą się nauczyć zasad rysunku, a nie tylko bezmyślnie kopiować”

OPINIE O NAS

FACEBOOK

KONTAKT

Skorzystaj z formularza, zadzwoń, napisz maila lub przyjdź do nas!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

PRZYJDŹ DO NAS

Adres

Tęczowa 3a,
05-660 Warka

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

Email

kontakt.creaedu@gmail.com

Telefon

503-962-524
511-004-097

Social Media

© Copyright 2019 CREA-EDU | Realizacja: CREA-WEB

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności oraz regulaminem.